Įmonių turto draudimas apsaugo nuo netikėtų pajamų praradimo ir užtikrina įmonės stabilumą. Atlyginama žala, kai sugadinamas arba prarandamas įmonės turtas – pastatai, technika, atsargos dėl nelaimingų atsitikimų arba trečiųjų asmenų kaltės.

Kilnojamo ir nekilnojamo turto draudimai

Šio tipo draudimas nesiskiria nuo fizinių klientų draudimo atitikmenų. Turtas taip pat yra draudžiamas nuo ugnies, vandens, elektros įtampos svyravimų, trečiųjų asmenų tyčinės veikos, vagystės ir kitų nelaimingų atsitikimų, kurie gali neigiamai veikti jūsų įmonės turtą

Atsargų draudimas

Atsargų draudimu draudžiamos draudėjo/apdraustojo pagamintos arba perdirbtos prekės, taip pat prekės ir (arba) medžiagos, įsigytos tolimesnio pardavimo (perpardavimo) tikslams. Apdraudžiami ir gamybos procese naudojami produktai, pusfabrikačiai, kurie buvo priimti perdirbimui arba apdorojimui ir turtas, kuris pagal draudėjo apskaitos principus yra priskiriamas atsargoms. Apdraudus turtą atsargų draudimu galėsite ramiai užverti darbovietės vartus ir po darbo negalvoti, jog dėl nelaimingo atsitikimo verslas gali sustoti.

TURTO DRAUDIMAS

Verslo įrengimų draudimas

Pasirūpinsime, jog Jūsų įmonės keltuvas, neregistruojamas ekskavatorius, gamybos linijos staklės ar kita technika, be kurios jūsų verslas nebūtų toks našus arba išvis sustotų, būtų apdrausti nuo visų rizikų. Nepamirškite, jog šie draudimai yra būtini tuomet, kai turtą įsigijote lizingu (išsimokėtinai).

Verslo nutrūkimo draudimas

Šis draudimas yra reikalingas net jeigu įmonė yra apdraudusi visą savo turtą. Nors draudimas atlygina visus nuostolius už nukentėjusį turtą, tačiau susiduriama su problema, jog dažniausiai įmonė negali iš karto atkurti savo veiklos. Tam gali trukdyti sudėtingi atstatymo darbai, gali užtrukti ne dieną ar net ne savaitę, kol naujai užsakyta technika pasieks įmonę. Įmonės veikla nutrūksta ir ji nebegauna pajamų ir pelno, tačiau dažniausiai įsipareigojimai niekus nedingsta. Tenka mokėti įmokas bankams, darbuotojams algas ir t.t. Todėl apsidraudus verslo nutrūkimo draudimu, po draudžiamojo įvykio:

  • neprarasite suplanuoto pelno;
  • turėsite galimybę įvykdyti savo pastoviuosius finansinius įsipareigojimus;
  • neprarasite geriausių savo specialistų (bus atlyginamos jų darbo užmokesčio išlaidos);
  • nuostoliai atlyginami ne tik iki fizinio turto atstatymo, tačiau iki to lygio, kokiame būtų buvusi įmonė, jeigu nebūtų buvusi pertraukta jos veikla.

Įmonių turto draudimas su RZ Group

Planuojate apdrausti savo įmonės turtą, tačiau sunku išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį draudimą? Susisiekite su RZ Group draudimo brokerių komanda, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir patarsime, kokios draudimo kompanijos produktai geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Susipažinkime iš arčiau mūsų Facebook paskyroje.