Nelaimingų atsitikimų draudimas galioja visą parą, visame pasaulyje.  Šis draudimas yra ypatingai naudingas dirbantiems padidintos rizikos darbą bei aktyviai leidžiantiems laisvalaikį. Šio tipo draudimas apsaugos nuo stabilaus pajamų sumažėjimo atsitikus nelaimingam įvykiui.

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo

Ši  draudimo išmoka suteikiama mirusiojo artimiesiems. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog išmoka yra mokama tik mirties nuo nelaimingo atsitikimo atveju. Natūralios mirties priežastys nėra draudiminiai įvykiai.

Ligos

Prie nelaimingų atsitikimų priskiriamos ir įvairios ligos.

Prie kritinių ligų priskiriama:

  • infarktas;
  • insultas;
  • vėžiniai susirgimai;
  • kitos sunkios ligos.

Draudimo išmoka mokama ir susirgus pavojingomis infekcinėmis ligomis – legionelioze, trichinelioze, Ebolos virusu, Laimo liga, erkiniu encefalitu, erkiniu mielitu, erkiniu encefalomielitu, pasiutlige ar stablige. Taip pat išmoka gali būti mokama už operacijas – trūkusią skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opą, ūminį apendicitą, negimdinį nėštumą, būtinas plastines operacijas.

Neįgalumas ir traumos dėl nelaimingo atsitikimo

Jei po nelaimingo atsitikimo jums nustatytas laikinas neįgalumas, Jums padės RZ Group. Mūsų draudimas dengia išlaidas (procentiškai nuo jūsų pasirinktos draudimo sumos) už pajamas, kurias praradote dėl nedarbingumo po patirtos traumos. Patyrus įvairias traumas – kaulų ir minkštųjų audinių – draudimo išmokos dydis priklauso nuo nelaimingo atsitikimo sužalojimo tipo, sunkumo ir išmokos procento. Išmoka apskaičiuojama pagal išmokų lenteles.

Ligonpinigiai

Neretai po įvairių nelaimingų atsitikimų, žmonės tampa nedarbingais; netenka dalies savo pajamų. Esant apsidraudus, gausite ligonpinigius už patirtus nuostolius gydantis stacionariai.

Ligonpinigiai padės išlaikyti pastovias pajamas, kurias galite prarasti dėl nedarbingumo, kurį sukėlė trauma, liga ar kitas nelaimingas atsitikimas.

Pagalbos draudimas

Pasirinkus pagalbos draudimą, papildomai atlyginamos įvairios išlaidos.

  • Patyrus traumą – kompensuojamos transportavimo išlaidos, taksi paslaugos;
  • Tėvams praradus galimybę rūpintis mažamečiais vaikais – atlyginamos auklės paslaugos;
  • Neįgalumo atveju – gyvenamoji vieta bus pritaikyta negalią turinčiam žmogui;
  • Po asmens mirties – suteikiama reikalinga psichologinė pagalba artimiesiems.

Nelaimingų atsitikimų draudimas su RZ Group

Dirbate padidintos rizikos darbą arba ruošiatės ekstremaliai kelionei ir Jums reikalingas nelaimingų atsitikimų draudimas? Susisiekite su RZ Group draudimo brokerių komanda, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir patarsime, kokios draudimo kompanijos produktai geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Susipažinkime iš arčiau mūsų Facebook paskyroje.