Kelionių draudimas leis išmesti iš galvos didelę dalį kelionių rūpesčių, kurie gali pradėti kamuoti pagalvojus apie vieną arba kitą nenumatytą draudiminį įvykį. Įvykus nelaimingam atsitikimui kelionių draudimas padės jaustis saugiau jums ir jūsų artimiesiems, nes žinosite, kad bus suteikta visa reikiama medicininė priežiūra.

Medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas

Medicininių išlaidų draudima užtikrina, kad atsitikus draudiminiam įvykiui galėsite kreiptis į bet kurią medicinos įstaigą. Jums bus suteikta profesionali medicininė priežiūra. Nereikės rūpintis, kad dėl per didelių sveikatos priežiūros įkainių galite likti be profesionalios medikų pagalbos. O repatriacijos draudimas garantuoja, kad pacientas (stabilizuotos būklės arba neišgyvenęs nelaimės pasėkmių) ir jį lydintis asmuo bus pargabenti į Tėvynę.

Nelaimingų atsitikimų draudimas

Kelionės metu patyrėte sužeidimą? Grįžę į Lietuvą ir pateikę reikiamus dokumentus gausite papildomą išmoką. Ši užtikrins, kad sveikimo procesas vyktų sklandžiai ir greitai.

KELIONIŲ DRAUDIMAS

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Šį kelionių draudimą verta rinktis, keliaujantiems su mažais vaikais ar vykstant į kelionę, susijusia su ekstremalia veikla. Svetimose šalyse apgadintas turtas vertinamas brangiai. Kartais nutinka taip, kad maži vaikai netyčia arba žaisdami apgadina svetimą turtą. Mažieji nubraukia automobilį, apipaišo poilsio zonos sienas.

Užsiimant ekstremaliomis veiklomis traumą galite patirti ne tik jūs. Nenumatytas ar neapgalvotas veiksmas gali sužaloti ir šalimais esantį asmenį.

Bagažo draudimas

Už sugadintą arba prarastą bagažą yra išmokama padarytų nuostolių suma. Bagažui vėluojant, padengiama suma, reikalinga nusipirkti būtinosios reikmės priemonėms. Galite šią sumą panaudoti dantų šepetėliui ir pastai, šlepetėms, chalatui ir kt., kol yra laukiama bagažo.

KELIONIŲ DRAUDIMAS

Neįvykusios kelionės draudimas

Negalite išvykti į kelionę dėl savo ar šeimos narių sveikatos? Draudimo bendrovė atlygins iki 90 proc. kelionės kainos. Apsidrausti šiuo draudimu nebūtina įsigyjant kelionę. Tiesa, privalote tai padaryti likus ne mažiau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionės jungties praradimo draudimas

Dėl skrydžio bendrovių pakeisto išskridimo laiko nespėjote persėsti į kitą lėktuvą? Šio tipo kelionių draudimas leis atgauti kelionių pinigus. Svarbu atkreipti dėmesį, jog minimali vėlavimo sąlyga yra 4 valandos.

Kelionių draudimas su RZ Group

Susiplanavote kelionę, tačiau nežinote kokį kelionių draudimą pasirinkti? Susisiekite su RZ Group draudimo brokerių komanda, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir patarsime,  koks kelionės draudimas leis jaustis saugiai visos išvykos metu.

Susipažinkime iš arčiau mūsų Facebook paskyroje.