Transporto priemonės civilinės atsakomybės draudimas Lietuvoje tapo privalomas nuo 2004 m. Juo turi būti apdraustos visos Lietuvoje registruotos ir eisme dalyvaujančios transporto priemonės. Norint atlikti techninę apžiūrą ir užregistruoti transporto priemonę jau turite turėti  transporto priemonės valdytojo civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą (TPVCAPD).

Jeigu būsite pripažintas avarijos kaltininku privalomasis draudimas apmokės nukentėjusių asmenų:

  • automobilio remonto išlaidas;
  • gydymo išlaidas;
  • pastatų remonto išlaidas;
  • kitą žalą kuri kils dėl jūsų valdomos transporto priemonės.

Privalomasis draudimas padengs iki 1 mln. eur. padarytą žalą kitų asmenų turtui. Civilinės atsakomybės draudimas padengia ir iki 5 mln. eur. žalą padarytą kitų asmenų sveikatai.

Perkant privalomąjį draudimą galima užsisakyti ir „Žaliąją kortelę“. Ši reikalinga tuomet, jei savo automobiliu keliaujate už Lietuvos teritorijos ribų. Ši kortelė lengviesiems automobiliams ir motociklams išduodama nemokamai. Ši galioja 47  „Žaliosios kortelės“ sistemos valstybėse ir leidžia daug lengviau keliauti, nesidraudžiant kiekvienoje šalyje atskirai.

automobilio privalomasis draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas

Svarstote kokį gyvybės draudimą – investicinį ar rizikinį pasirinkti? Susisiekite su RZ Group draudimo brokerių komanda, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir patarsime, kokios draudimo kompanijos paslaugos geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

RZGroup.lt – draudimo brokeriai, dirbame su daugeliu draudimo kompanijų, todėl kreipdamiesi į mus sutaupysite daug laiko, kurio reikėtų įsigilinti į perkamo draudimo produktų palyginimą. Patarsime kurios draudimo kompanijos produktas geriausiai atitiktų Jūsų poreikį.

 

Susipažinkime iš arčiau mūsų Facebook paskyroje.