Gyvybės draudimas kartais gali tapti nepamainoma finansine atspirtimi. Gyvenime atsitinka skaudžių netikėtumų, kurie gali stipriai paliesti jus ar jūsų artimuosius. Kritinės situacijos metu – artimiausi žmonės nebeturi nei laiko, nei jėgų galvoti apie finansus, o prognozuoti kada ištiks tokia situacija yra neįmanoma. Gyvybės draudimas gali padėti sumažinti ištikusius finansinius sunkumus. Šio draudimo sumą galima pasirinkti nuo pačios mažiausios iki 100.000 ar netgi 1.000.000 eur. Papildomai galima pasirinkti draudimą, kuris atlygins už kritinių ligų (infarkto, insulto, vėžinių susirgimų ir kitų sunkių ligų) ir traumų dėl nelaimingų atsitikimų padarinius, neįgalumo arba mirties dėl nelaimingo atsirikimo padarinius.

Gyvybės draudimas: kodėl verta?

Gyvybės ir kritinių ligų draudimą ypatingai verta apsvarstyti turintiems įsipareigojimų kredito įstaigoms, šeimą, mažų vaikų. Taip apsaugosite savo artimuosius nuo netikėtų finansinių sunkumų. Gyvybės draudimu galima apsidrausti tik dviem būdais. Pirmasis investicinis arba kaupiamasis gyvybės draudimas, antrasis rizikinis gyvybės draudimas.

Investicinis draudimas

Pasirinkus šį draudimą, dalis įmokos skiriama draudimo apsaugoms, kita dalis investuojama pasirinktuose investiciniuose fonduose pasirenkant priimtiną rizikos lygį. Ši paslauga ilgalaikė, dažniausiai sudaroma ilgesniam negu 10 metų laikotarpiui. Pasibaigus sutarčiai arba ją nutraukus, išmokamas sukauptas kapitalas. Esant finansiniams sunkumams galima išsiimti dalį sukauptos sumos. Nors sutartis dėl šio draudimo sudaroma tik su pilnamečiu asmeniu, tačiau apdraustuoju gali būti bet kas – ir mažas vaikas, ir vyresnis asmuo.

ASMENS DRAUDIMAS

Rizikinis gyvybės draudimas

Rizikinis gyvybės draudimas skirtas nenorintiems kaupti kapitalo ateičiai. Visa įmoka skiriama draudimo rizikai padengti. Perkant rizikinį gyvybės draudimą taip pat papildomai galima pasirinktas apsaugas nuo kritinių ligų ir nelaimingų atsitikimų.

Patariame renkantis gyvybės draudimą pagalvoti apie:

  • Kiek laiko galite būti nedarbingi susirgus kritine liga?
  • Kokio dydžio turite paskolą?
  • Kiek per mėnesį turite būtinųjų išlaidų (vaikai, maistas, mokesčiai, paskola)?
  • Kiek sumažėti gali pajamos būnant nedarbingu?
  • Kokio dydžio Sodros išmokų lubos?
  • Kiek gali reikėti pinigų, norint užauginti vaikus iki pilnametystės?

Gyvybės draudimas su RZ Group

Svarstote kokį gyvybės draudimą – investicinį ar rizikinį pasirinkti? Susisiekite su RZ Group draudimo brokerių komanda, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir patarsime, kokios draudimo kompanijos paslaugos geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Susipažinkime iš arčiau mūsų Facebook paskyroje.