Draudimas ir koronavirusas
Draudimas

Būkite apsidraudę jei Jūsų kelionę atšaukia dėl koronaviruso

Norite susiplanuoti kelionę, tačiau matote riziką, kad kelionės planus gali sujaukti koronavirusas? RZGroup.lt draudimo brokeriai siūlo specialų kelionės draudimą, kuris padengia neįvykusios kelionės išlaidas.

Kelionės draudimas ir koronavirusas

Pastaruoju metu dažnai girdime, kad kelionės planus sujaukia koronavirusas. Šiuo metu jau yra patvirtinta eilė lietuvių pamėgtų kelionių krypčių, kuriomis keliauti yra nerekomenduotina. Užsienio reikalų ministerija mūsų šalies piliečiams dėl sparčiai plintančio viruso rekomenduoja laikinai nevykti į Kiniją, atitinkamas Šiaurės Italijos savivaldybes, Pietų Korėjos Daegu ir Cheongdo miestus bei pietinėje Tenerifės salos dalyje esantį Adeche miestą ir jo apylinkes.

Tikėtina, kad virusui toliau plintant šis sąrašas gerokai plėsis, tačiau ar tai turėtų Jums tapti kliūtimi organizuotis kelionę bijant prarasti kelionės pinigus? Tikrai ne. Drąsiai organizuokitės kelionę, drausdamiesi įprastu kelionės draudimu, kuriame yra įtraukta sąlyga leidžianti atsiimti pinigus, jei šalis įtraukiama į keliauti nerekomenduojamų šalių sąrašą.

Tiesa, būtinos dvi sąlygos, kurios leidžia apdrausti savo kelionę.

Kelionės draudimo sutartis sudaryta 7 dienas prieš kelionės pradžią

Jei iki Jūsų suplanuotos kelionės dar likusi viena savaitė – puiku. Susisiekite su RZGroup draudimo brokeriais jau dabar, kurie Jums užtikrins geriausias draudimo sąlygas ir leis ramiai laukti kelionės, nebijant, kad kelionės kryptis bus įtraukta į draudžiamų keliauti šalių sąrašą.

Kelionės draudimo sutartis sudaryta iki paskelbiant oficialią rekomendaciją nevykti į konkrečią šalį

Jei šalis į kurią norite keliauti dar nėra sulaukusi oficialios rekomendacijos nevykti, tuomet paskubėkite įsigyti RZGroup draudimo brokerių siūlomą draudimą. Tokiu būdu šaliai patekus į keliauti nerekomenduojamų šalių sąrašą, Jūs galėsite atgauti už kelionę sumokėtus pinigus.

Ką papildomai suteikia įprastas kelionės draudimas?

Kelionių draudimas leis išmesti iš galvos didelę dalį kelionių rūpesčių, kurie gali pradėti kamuoti pagalvojus apie vieną arba kitą nenumatytą draudiminį įvykį, ne tik apie koronavirusą. Įvykus nelaimingam atsitikimui kelionių draudimas padės jaustis saugiau jums ir jūsų artimiesiems, nes žinosite, kad su kelionės draudimu gaunate:

  • Medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas
  • Asmens civilinės atsakomybės draudimas
  • Bagažo draudimas
  • Kelionės jungties praradimo draudimas

Susisiekite su RZ Group draudimo brokerių komanda, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime padaryti viską, kad galėtumėte jaustis saugiai tik planuodami kelionę, tiek visos išvykos metu.