draudimas nuo koronaviruso
Draudimas

Drauskitės kaip įpratę – papildomą draudimą nuo koronaviruso gaukite nemokamai

Pirmajai koronaviruso bangai Lietuvoje atslūgus, o sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) vis labiau švelninant karantino sąlygas, pasaulyje ši epidemija vis dar aktyvi. Mūsų šalis tampa vienu iš geriausių pavyzdžių, kaip suvaldyta ši krizė. Deja, kitos valstybės tuo pasigirti negali – pasaulinės epidemijos aukų skaičius greitu metu turėtų viršyti 400 tūkst. Tai įrodymas, kad švelninant sąlygas Lietuvoje ir atveriant sienas su užsieniu – antrosios bangos rizika yra tikėtina, o koronaviruso draudimas yra puiki priemonė su liga susijusioms pasekmėms švelninti.

Šalia įprastų draudimų – draudimas nuo koronaviruso NEMOKAMAI

RZGroup draudimo brokeriai suteikia išskirtinį draudimo pasiūlymą, kuomet draudžiantis vienu iš šių draudimų – KASKO, gyventojų (būsto) turto ar nelaimingų atsitikimų draudimu – jūs būsite nemokamai apdraustas ir nuo koronaviruso.

Nors viruso krizė yra suvaldyta, tačiau kasdien šalyje fiksuojami nauji atvejai. Tapus viruso auka bus paliestas ne tik Jūsų, bet ir Jūsų artimųjų gyvenimas – būtina absoliuti saviizoliacija, didelė nedarbingumo tikimybė, ilgalaikiai sveikatos sutrikimai ir pan. Draudimas leis Jums sumažinti šių pasekmių įtaką bei palengvinti Jūsų situaciją.

Draudimo apsaugos galiojimo sąlygos:

  • Visi asmenys apsidraudę vienu iš šių draudimų – KASKO, gyventojų (būsto) turto ar nelaimingų atsitikimų draudimu – gaus draudimo apsaugą dėl susirgimo koronavirusu 2019-nCoV;
  • Draudimo suma 350 Eur;

Kaip išvengti koronaviruso?

Net ir švelninant karantino sąlygas, sveikatos apsaugos ministerija ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais: maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei ir toliau dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienam nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Susisiekite su RZ Group draudimo brokerių komanda, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir patarsime, kaip geriausiai pasiruošti galimam susirgimui koronavirusu.

Kreiptis galite ir iškart:
Tel. nr.: +37069494994
El. p.: info@rzgroup.lt