koronavirusas
Draudimas

Gaukite draudimo išmoką jei Jums bus diagnozuotas koronavirusas

Nuo plintančios koronaviruso epidemijos nei vienas nesame apsaugoti. Galimas susirgimas sutrikdytų tiek darbinę veiklą, tiek galėtų lemti sustojusias asmenines pajamas. Dėl šios priežasties RZGroup draudimo brokeriai yra pasiruošę pasiūlyti specialų draudimą nuo susirgimo koronavirusu skirtą fiziniams asmenims, jų nelaimingų atsitikimų draudime.

Koronavirusas ir draudimas

Šiuo metu (kovo 16 d.) šalyje esant jau 14 patvirtintų koronaviruso atvejų, o Vyriausybei pirmą kartą Lietuvos istorijoje įvedus visuotinį karantiną šalies mastu, būtina susirūpinti ir dėl draudimo nuo šio klastingo viruso.  Visame pasaulyje susirgimų skaičius viršijo 150 tūkstančių, tačiau PSO sako, kad nei karantinas, nei kelionių draudimai epidemijos nesustabdys, tik sulėtins.

Draudimo apsaugos galiojimo sąlygos:

  • Visi asmenys akcijos metu, apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų, kartu su Papildomų ligų draudimo rizika gaus draudimo apsaugą dėl susirgimo koronavirusu 2019-nCoV;
  • Draudimo suma 1.000 Eur;
  • Susirgimas koronavirusu per pirmąsias 14 d. nuo draudimo sutarties pradžios yra nedraudžiamasis įvykis.

Svarbiausia sąlyga – draudimas Jums negalios jei koronavirusu užsikrėsite per 14 d. nuo sudarytos draudimo sutarties. To priežastis – šio viruso simptomai gali nepasirodyti per 14 d. nuo susirgimo. Todėl jei draudimą įsigysite jau turėdamas koronavirusą – sutartis bus pripažinta negaliojančia.

PASIŪLYMAS GALIOJA IKI KOVO  19 d.

Kaip išvengti koronaviruso?

Sveikatos apsaugos ministerija ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais: maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienam nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas. Grįžusiems iš paveiktų teritorijų 14-os dienų saviizoliacija yra privaloma.

Susisiekite su RZ Group draudimo brokerių komanda, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir patarsime, kaip geriausiai pasiruošti galimam susirgimui koronavirusu.